Lokalita

Apartmánový projekt Rezidence Na Veselé nabízí kvalitní a klidné bydlení v přírodní lokalitě na okraji královského města Berouna  uprostřed přírody.

Lokalita se vyznačuje jak těsným kontaktem s přírodou (ze tří stran je obklopena lesem), tak i všemi výhodami významného centra Středočeského kraje na dálniční komunikaci D5.

Město Beroun i umístění lokality je charakterizováno výbornou dostupností po loni rekonstruované D5 nejen do Prahy Zličína – stanice metra Zličín (18 km) či na letiště Václava Havla (25 km) ale i dobrou dostupností dalších důležitých komunikací. Navíc letos bude dobudována z areálu další komunikace ústící nedaleko exitu D5, takže nebude nutno zajíždět do centra Berouna.

Významnou výhodou v porovnání s jinými bytovými projekty v okolí Prahy je občanská vybavenost města Berouna, ve kterém se nachází úplná nabídka škol, veškerých služeb a bohatého kulturního a sportovního vyžití a zasazení do nádherné přírody a golfového hřiště.

Apartmánový dům Rezidence Na Veselé navazuje na přírodní prostředí 18 jamkového soukromého golfového hřiště obklopeného nedotčenými lesy na úpatí Brd a Křivoklátských lesů a na královské město Beroun s historickým centrem s mnoha hospůdkami a restauracemi s typickou českou nebo mezinárodní kuchyní. Město disponuje mnoha dalšími možnostmi k rekreaci – aquaparkem, několika tenisovými, squashovými a bowlingovými areály, skate parkem, on-line okruhem nebo cyklistickými stezkami podél řeky Berounky, které vedou ke královským hradům Tetín (6km), k nejznámějšímu českému hradu Karlštejn (14 km) či k dalším královským hradům kterými jsou Točník (21km), Nižbor (11km) nebo Křivoklát (23km)

Zázemí resortu, které mohou využívat i majitelé apartmánů tvoří rozsáhlý klubový dům s rodinnou nekuřáckou restaurací, klubem (bez přístupu dětí), hotelem (7 dvoulůžkových pokojů, 2 pokoje De Luxe s vlastní vířivkou), wellness (2 vířivky, sauna, masérna, fitness, venkovní bazén). V klubovém domě je také konferenční sál pro 60 osob a exkluzivní Executive Club pro soukromá jednání nebo uzavřenou společnost. Recepce klubového domu zajišťuje všechny běžné služby pro hosty i majitele včetně dopravy z mezinárodního letiště Václava Havla vlastním minibusem (25 min.)

Dopravní spojení

Beroun, který leží 18 km na západ od Prahy na dálnici D5 je charakterizován skvělým dopravním spojením a to silničním i železničním. Dále jej protíná silnice č. 30, směřující z Příbrami přes Beroun do severních Čech.

Do areálu se dostanete po sjezdu z dálnice D5 a po odbočení v Berouně Závodí z Pražské ulice do ulice Slavašovské a dále pak do ulice Na Veselou, která Vás již dovede do areálu.

4 km západně od areálu leží vlakové a autobusové nádraží Beroun.

 

Občanská vybavenost

Beroun jako významné okresní město Středočeského kraje nabízí svým obyvatelům bohaté kulturní a sportovní vyžití (muzea, kino, kulturní dům, galerie, aquapark, několik koupališť, atletický a zimní stadion, fotbalová hřiště, tenisové a squashové kurty a celou řadu dalších sportovišť).

V Berouně se nachází všechny významné hypermarkety včetně potřeb pro kutily a zahrádkáře OBI. Mateřská školka a základní škola jsou vzdáleny pouhých 1400 m, pošta a městský úřad 2000 metrů. Nejbližší čerpací stanice (ČEPRO) je vzdálena 1,5 km, služebna Policie ČR 2,5 km.