Popis projektu

Rezidence na Veselé je prvním obytným resortem uprostřed golfového hřiště, který svým obyvatelům přináší jen pár minut jízdy od Prahy jedinečné řešení moderního, ale zároveň venkovského životního stylu a bydlení uprostřed přírody a zeleně na rozhraní Křivoklátských a Brdských lesů.

Rezidence na Veselé svým obyvatelům nabízí bydlení v druhé etapě výstavby moderního apartmánového domu s garancí osobního prostoru, soukromí, individuálního řešení a výjimečného spojení s přírodou.

Na první pohled je jasné, že resort Rezidence na Veselé je jiný a jedinečný a přináší unikátní koncept moderního životního stylu, ve kterém je propojeno bezpečné, příjemné a atraktivní bydlení se širokým sportovním a společenským zázemím na světové úrovni.

To vše velmi citlivě zasazeno do nádherné přírody a zeleně.

Rezidence na Veselé je místem, kde se sny stávají skutečností.

 

Lokalita 

Rezidence na Veselé je umístěna v srdci jednoho z našich nejkrásnějších 18 jamkových golfových hřišť s překrásnými zvlněnými zelenými plochami a nezapomenutelnými výhledy v bezprostřední blízkosti královského města Beroun a nedotčených lesů.

 

Rezidence na Veselé je v jednom z nejkrásnějších koutů přírody, ze dvou stran obklopena hlubokými lesy, kousek od historického centra města Beroun a jen 15 minut jízdy od Prahy Zličína.

Obklopeni zelení a přírodou

Rezidence na Veselé se nachází na okraji města Beroun a je obklopena hektary zelených ploch a hlubokých nedotčených lesů. Ideální místo pro relaxaci, procházky, běhání nebo jízdu na kole.

Okolní příroda a její krása byly pro nás nejen inspirací, ale zároveň i vodítkem při navrhování každého detailu apartmánového domu.

Velkorysé plochy golfového hřiště a jednotlivá přírodní zákoutí budou ideálním místem pro procházky s Vašimi dětmi nebo psy.

V klidu odpočívat a čerpat energii budete moci i u několika vodních ploch a jezírek, která v areálu také nechybí.

 

Všude blízko, 15 minut do Prahy, 5 minut do centra Berouna, 0 minut do přírody

Z centra Prahy budete doma během 30 minut.  Na stanici metra Praha Zličín je to necelých 15 minut jízdy a zároveň je zde i jedno z největších obchodních center Metropole Zličín.

Na dálnici D5 Praha Plzeň se dostanete během 2 minut po vlastní komunikaci, která ústí blízko dálničního exitu.

Do centra Berouna s veškerými službami se dostanete během 5 minut.

Budete obklopeni zelení a přírodou, do přírody se nebudete muset dostávat, budete její součástí.

 

Unikátní design

 

Objekt apartmánového domu Rezidence na Veselé byl navržen předním českým architektonickým studiem Ing. Arch. Václava Aulického, stejně tak jako jeho již realizovaná první etapa.

Při architektonických návrzích byl kladen mimořádný důraz nejen na unikátní design s nároky na bydlení 21. století, ale i na jednoduchou eleganci a špičkovou kvalitu, užitnost a pohodlné bydlení.

Nezaměnitelným a vkusným způsobem jsme skloubili moderní a přírodní materiály.

 

 

Nejkrásnější výhledy

 

Fascinující souznění interiérů s exteriéry je jedním s dalších nezaměnitelných aspektů Rezidence na Veselé.

Umístění každého apartmánu bylo velmi pečlivě zváženo a naplánováno tak, aby umožňovalo nejen ty nejkrásnější výhledy do lesů, přírody a na golfové hřiště, ale i maximum slunečního svitu.

Díky inovativnímu využití přírodních materiálů, skla a nenapodobitelného architektonického designu se vnitřní části nenásilně propojily s vnějšími prostory.

 

Individualita

 

Je naprosto zřejmé, že každý z nás máme své představy o ideálním bydlení. Proto jsme otevřeni Vašim představám o kvalitním a spokojeném životě. Jsme připraveni naslouchat Vašim osobním požadavkům ve věcech kvality, barev a tvarů. Diskutovat a zapracovat jakékoli designové změny si budete přát.

Přizpůsobit se přáním obyvatel je jedním z klíčových principů našeho obytného resortu Rezidence na Veselé.